Konferencja Fashion Blogger Fest II


   W sobotę 9 marca po raz drugi miałam przyjemność uczestniczyć w konferencji dla bloggerów Fashion Blogger Fest II organizowanej przez portal Lula.pl oraz centrum handlowe Blue City. Tym razem przybyło dużo więcej blogerek i blogerów.  Byli bardziej śmiali i chętni do czynnego uczestnictwa w Konferencji. Pierwszy wykład poprowadziła vlogerka Radzka-założycielka vloga czyli wideo bloga. Opowiedziała o charakterystyce prowadzenia bloga na YouTube. Następny wykład poprowadziły specjalistki z zakresu mediów Iga Furmańczyk i Julia Fic z agencji NextWeb Media.  Grzegorz Chruścielewski zajmujący się stronami na portalu gazeta.pl zachęcił mnie do przemyślenia kwestii pozycjonowania bloga, właściwe tagowanie strony przyciągnie wielu czytelników na mojego bloga. Natomiast stylistka lifestyle’owa, Jolanta Czaja opowiedziała ciekawie o swojej pracy przy sesjach zdjęciowych i pracy w Vivie.
  Na Konferencję przybyła również blogerka, Jessy Mercedes i dała interesujący wykład o swoich początkach z blogowaniem i zaletach  bycia blogerką. Wojtek Witczak przekonywał panów do eksperymentowania z modą. Ostatnią prelegentką była Maja Sablewska, menedżerka gwiazd i stylistka która uważa , że w modzie najważniejsze jest  wydobycie indywidualnego, spójnego z charakterem stylu.
  Do dyspozycji gości czekała również strefa showroom z ubraniami,  makijażyści i styliści fryzur. 
  Dzięki tym prelekcjom dowiedziałam się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy na temat blogowania.  Z pewnością wiele z nich wdrożę w życie. Dzięki uprzejmości Agaty z blogomodzie i Piotra  Sor możecie teraz obejrzeć zdjęcia z Konferencji.10 komentarze:

 1. fajnie że miałyśmy okazję się poznać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też się bardzo cieszę, jesteś niesamowicie sympatyczną osobą :)

   Usuń
 2. Wszystkie wygladalyscie pieknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie wziąć udział w takim wydarzeniu ;) zazdroszczę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ta konferencja jest darmowa i na Lula.pl zawsze pojawia się informacja i trzeba się tylko zarejestrować, polecam szczerze :)

   Usuń
 4. byłam :) miło wspaomina ten dzień :)

  Followed blog <3

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie :)
  urocza spodniczka u pani z warkoczykiem na jednym ze zdjec:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wszystkim za komentarze.