Brooklyn t-shirt


   Już za mną Warsaw Fashion Weekend i Fashion Week w Łodzi. Czuję niedosyt i chętkę na więcej. Myślę, że to dobrze. To mnie napędza do działania i rozwijania moich pasji. Cały czas się uczę. Bardzo się cieszę z pokazów, które miałam przyjemność obejrzeć i ze spotkania ciekawych i pełnych pasji ludzi. 

   Wiem, że toczy się teraz ostra dyskusja w internecie o tym kto powinien zasiadać w pierwszych rzędach na pokazach a kto nie. Całą dyskusję zaczął Pan Redaktor Zaczyński na swoim blogu. To prawda, ze mamy wysyp blogów o modzie i to prawda, że nie każdy blog jest na wysokim poziomie artystycznym czy merytorycznym. Rosnąca popularność blogerów rodzi dużo negatywnych emocji wśród osób, które zawodowo i od wielu lat zajmują się szeroko pojętą modą. Częściowo słusznie ponieważ ludzie z branży mody wiedzą co to ciężka praca, wieloletnie doświadczenie, szkolenie warsztatu dziennikarskiego. Ale uważam również, że nie można obwiniać blogerów za to, że stają się popularni i opiniotwórczy. To trochę jak wejście do rwącej rzeki, nie mamy wpływu na kierunek i siłę jej nurtu. To czytelnicy bloga tworzą go popularnym. Od zawsze ludzie potrzebowali sposobu na wyrażenie siebie. Blogowanie to najtańszy sposób przedstawienia się światu. Chodzi tylko o to czy mamy co pokazać. Nie wiem czy można negować ludzi za to, że chcą coś robić i wypowiadać się przed szeroką publiką jeśli takową znajdą.  Życie polega na wyborach. Nie wszystko przypada nam do gustu i wcale nie musi. Różnorodność powoduje, że świat jest wspaniały. Czy lepszy czy gorszy- nie nam osądzać.  A "dobre" zawsze się obroni. Każdy musi znaleźć swoją drogę do szczęścia a jeśli jest nią prowadzenie bloga to bardzo proszę. Ja jestem za.
 zdjęcia by Kris

jacket/kurtka-Zara %
t-shirt-River Island
shoes/buty-Zara
jewellery/biżuteria-River Island
glasses/okulary-C&A9 komentarze:

 1. Super stylizacja I madre slowa:-)pozdrawiam:-)!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjnie wyglądasz! świetna koszulka!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny zestaw !!!! a szpilki bomba <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny tshirt i szpilki:) Fajnie to wszystko razem połączyłaś

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie wyglądasz! Dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że parę zdjęc, na których jesteś pojawiło się u mnie na blogu, ale większość mamy wspólnie. :)
  A co do stylizacji z notki: genialna kurtka!

  OdpowiedzUsuń
 7. ta koszulka jest boska! a połączenie z kurtką - idealne!

  xx
  E.

  PS. obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję Wszystkim za komentarze.