NOWA ERA #FRIENDSIE


  Drodzy Czytelnicy, dziś pragnę podzielić się z Wami wspaniałą nowiną. Lord Somersby sporo namieszał w sieci ale myślę, że tylko wyjdzie to nam na dobre. Rewolucja Lorda polega na zastąpieniu smutnego #SELFIE radosnym i przyjacielskim #FRIENDSIE. Zapewne nie raz robiliście sobie zdjęcia z "dziubkiem" :) i wrzucaliście je na facebooka czy instagram. 
Oto przykład smutnych, narcystycznych i samotnych zdjęć #selfie:


  Myślę, że najwyższy czas to zmienić. Bo cóż byśmy zrobili bez naszych najbliższych osób: rodziny, przyjaciół czy znajomych. To oni dają nam siłę i energię do działania. Motywują nas, inspirują i wspierają. Dzielmy się w "samotnej" sieci takimi właśnie zdjęciami #FRIENDSIE z naszymi najbliższymi.   


  Zapraszam Was do zabawy razem z Lordem Somersby. Róbcie zdjęcia ze znajomymi, wrzucajcie je otagowane jako #Friendsie #Somersby na swoje social media. Lord będzie widział wszystkie te fotki z Twittera, Instagrama oraz te, które na Facebooku zostały opublikowane jako posty publiczne a autorom najciekawszych zdjęć wyśle nagrody niespodzianki. 

Nie czekajcie tylko bierzcie się do roboty! Regulamin akcji dostępny tutaj. 

Wpis powstał przy współpracy z marką Somersby i jest przeznaczony wyłącznie dla osób pełnoletnich akceptujących regulamin

Jeśli chcecie zobaczyć więcej moich zdjęć to zapraszam do śledzenia mojego konta na Facebooku i Instagramie.

6 komentarze:

Dziękuję Wszystkim za komentarze.